KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15781046
nr 1578 1046
Ylva Spendrup. Fruktstilleben. Signerad. Olja på duk, 40,5x50,5 cm, oramad. Skänkt av konstnären
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 november 2023
kl 16:46:00
350 kr
500 kr
13 nov
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Läs mer om Specialauktion för Stadsbrudskåren